No results.

"Building a community of practice", 23.04.2014

RENEE PUUSEPP

Kolmapäeval, 23. aprillil 2014 toimus Mustpeade majas Tallinnas EKA arhitektuuriteaduskonna doktoriõppe konverents „Building a community of practice”.

Konverentsi raames käsitleti Eesti Kunstiakadeemia arhitektuuriteaduskonnas kavandatava loomingulise praktika põhise doktorantuuri küsimusi. Kõneldi nii vastavast rahvusvahelisest terminoloogiast kui ka konkreetsemalt EKA arhitektuuriteaduskonna soovidest ja suundadest. Esinesid Jüri Soolep, Ranulph Glanville, Marcelo Stamm, Veronika Valk ja Renee Puusepp. Vestlust juhatas arhitektuuriteaduskonna dekaan Toomas Tammis.

Kuulama ja kaasa mõtlema olid oodatud eeskätt Eesti tegevarhitektid, kes võiksid tulevikus olla huvitatud arhitektuuri- ja/või linnaehituse alasest praktikapõhisest doktoriõppest EKA arhitektuuriteaduskonnas, aga ka need, keda huvitab loomingulisel praktikal põhineva uurimistöö teema laiemalt – sh EKA teiste teaduskondade doktorandid ja õppejõud ning külalised-vaatlejad teistest Eesti ülikoolidest. Osalejate seas olid loomulikult ka EKA arhitektuuriteaduskonna magistrandid jt Eesti arhitektuurikoolide tudengid.

Vt lisaks / in English artun.ee/conference.

Powered by Vimeo Pro